Renault Captur
1.8 E-Tech full hybrid 160 techno HEV | 5 jaar garantie | Adap. Cruise | Camera | Navigatie | Climate Control
Direct kopen, basisprijs: € 36.045,-
Direct kopen, basisprijs
€ 36.045,-
LEASEPRIJS: € 490,98 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.957,85 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Captur |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.8 E-Tech full hybrid 160 techno HEV | 5 jaar garantie | Adap. Cruise | Camera | Navigatie | Climate Control |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 mei 2026 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 25 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 490,98 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 36.045,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | MC-83-76 |
| Motorinhoud: | 1.789 cc |
| Vermogen: | 80 kw / 109 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.341 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- All Season banden
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- kunstlederen/stof bekleding
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- stuur kunstleder
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot